Gabriel Engberg

(Finland, 1872-1953)
Gabriel Engberg
(Finland, 1872-1953)

GABRIEL ENGBERG, MJÖLKÖRTER.

Sign. 1911. Olja på duk 53x46 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
920
10 552
963
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (16 bud)
9 dec 2015 16:23
920 EUR
8 dec 2015 12:24
900 EUR
8 dec 2015 12:24
880 EUR
8 dec 2015 12:23
840 EUR
8 dec 2015 12:23
820 EUR
8 dec 2015 12:23
800 EUR
8 dec 2015 12:23
780 EUR
8 dec 2015 12:23
740 EUR
8 dec 2015 12:23
720 EUR
2 dec 2015 8:39
670 EUR
2 dec 2015 8:39
650 EUR
28 nov 2015 16:44
610 EUR
25 nov 2015 15:48
590 EUR
25 nov 2015 9:15
390 EUR
25 nov 2015 1:37
250 EUR
25 nov 2015 0:24
200 EUR