LJUSSTAKAR ETT PAR, förgylld brons, empire, Frankrike 1800-talets första hälft

Rikligt dekorerad med vindruvsrankor och akantusblad. Höjd 25,5 cm.

Lösa, senare, ljusmanchetter. Slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
620
7 111
649
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (11 bud)
8 dec 2015 17:30
620 EUR
8 dec 2015 17:30
600 EUR
8 dec 2015 17:28
560 EUR
8 dec 2015 17:28
540 EUR
8 dec 2015 16:45
520 EUR
29 nov 2015 6:46
500 EUR
28 nov 2015 17:33
450 EUR
28 nov 2015 16:11
220 EUR
28 nov 2015 15:17
150 EUR
28 nov 2015 7:36
100 EUR
28 nov 2015 2:04
50 EUR