POKAL MED LOCK, silver, Ryssland, Moskva 1770-80-tal, Timofei Silujanov, vikt 392 g.

Barock, driven dekor, locket med dubbelörn. höjd 26 cm.

Bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 700
19 499
1 779
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
10 dec 2015 17:46
1 700 EUR
10 dec 2015 17:46
1 650 EUR
10 dec 2015 17:45
1 600 EUR
10 dec 2015 17:45
1 550 EUR
10 dec 2015 17:45
1 470 EUR
10 dec 2015 17:45
1 420 EUR
10 dec 2015 17:45
1 350 EUR
10 dec 2015 17:45
1 300 EUR
10 dec 2015 16:56
1 250 EUR
10 dec 2015 16:55
1 200 EUR
10 dec 2015 16:55
1 200 EUR
10 dec 2015 16:45
1 115 EUR
9 dec 2015 23:30
1 065 EUR
9 dec 2015 23:29
1 015 EUR
9 dec 2015 23:29
1 015 EUR
9 dec 2015 18:55
995 EUR
8 dec 2015 21:41
975 EUR
8 dec 2015 21:41
955 EUR
8 dec 2015 21:41
940 EUR
8 dec 2015 18:22
920 EUR
8 dec 2015 18:22
900 EUR
8 dec 2015 18:22
885 EUR
8 dec 2015 18:21
860 EUR
8 dec 2015 18:21
840 EUR
5 dec 2015 10:04
820 EUR
27 nov 2015 22:26
800 EUR