SOCKERSKÅL, silver, Litauen, Vilnius 1858, Daniszewski vikt 836 g

Nyrokoko, insidan förgylld, längd 23 cm.

Bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
7 600
85 652
8 012
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (66 bud)
8 dec 2015 17:52
7 600 EUR
8 dec 2015 17:49
7 400 EUR
8 dec 2015 17:49
7 200 EUR
8 dec 2015 17:49
7 200 EUR
8 dec 2015 17:49
6 800 EUR
8 dec 2015 17:49
6 600 EUR
8 dec 2015 17:48
6 400 EUR
8 dec 2015 17:48
6 200 EUR
8 dec 2015 17:48
6 000 EUR
8 dec 2015 17:48
5 800 EUR
8 dec 2015 17:48
5 600 EUR
8 dec 2015 17:48
5 400 EUR
8 dec 2015 17:47
5 200 EUR
8 dec 2015 17:47
5 000 EUR
8 dec 2015 17:46
4 800 EUR
8 dec 2015 17:46
4 600 EUR
8 dec 2015 17:45
4 100 EUR
8 dec 2015 17:44
4 000 EUR
8 dec 2015 17:44
3 700 EUR
8 dec 2015 17:44
3 600 EUR
8 dec 2015 17:41
3 100 EUR
8 dec 2015 17:41
3 000 EUR
8 dec 2015 15:55
2 100 EUR
8 dec 2015 14:25
2 000 EUR
8 dec 2015 14:25
1 850 EUR
8 dec 2015 14:25
1 800 EUR
8 dec 2015 11:18
1 550 EUR
7 dec 2015 17:19
1 500 EUR
7 dec 2015 12:04
1 400 EUR
7 dec 2015 12:04
1 350 EUR
7 dec 2015 9:48
1 300 EUR
6 dec 2015 20:27
1 250 EUR
6 dec 2015 20:26
1 200 EUR
6 dec 2015 20:26
1 200 EUR
6 dec 2015 20:26
1 150 EUR
6 dec 2015 20:26
1 100 EUR
6 dec 2015 18:13
1 050 EUR
1 dec 2015 21:19
1 000 EUR
1 dec 2015 21:19
1 000 EUR
1 dec 2015 21:19
980 EUR
1 dec 2015 21:19
960 EUR
1 dec 2015 21:18
940 EUR
1 dec 2015 21:18
920 EUR
1 dec 2015 21:17
900 EUR
1 dec 2015 21:17
880 EUR
1 dec 2015 21:04
860 EUR
1 dec 2015 21:04
840 EUR
1 dec 2015 21:04
820 EUR
1 dec 2015 21:04
800 EUR
1 dec 2015 19:53
780 EUR
1 dec 2015 19:51
760 EUR
1 dec 2015 19:51
740 EUR
1 dec 2015 19:51
720 EUR
1 dec 2015 19:50
700 EUR
1 dec 2015 19:50
680 EUR
1 dec 2015 19:37
660 EUR
1 dec 2015 19:37
640 EUR
1 dec 2015 19:09
620 EUR
1 dec 2015 19:09
600 EUR
29 nov 2015 23:22
560 EUR
29 nov 2015 15:43
540 EUR
28 nov 2015 21:16
520 EUR
28 nov 2015 21:16
500 EUR
27 nov 2015 19:03
440 EUR
27 nov 2015 11:25
420 EUR
25 nov 2015 13:29
400 EUR