Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, SKYMNING I SKÄRGÅRDEN.

Sign. -96. Olja på pannå 22x43 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 300
37 851
3 454
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 dec 2015 17:22
3 300 EUR
8 dec 2015 17:22
3 200 EUR
8 dec 2015 17:16
3 100 EUR
8 dec 2015 17:16
3 010 EUR
8 dec 2015 17:15
3 000 EUR
8 dec 2015 16:31
2 900 EUR
8 dec 2015 16:27
2 800 EUR
8 dec 2015 16:01
2 700 EUR
8 dec 2015 16:01
2 600 EUR
8 dec 2015 16:01
2 600 EUR
8 dec 2015 14:43
2 500 EUR
8 dec 2015 10:42
2 200 EUR
26 nov 2015 10:20
2 000 EUR
25 nov 2015 16:38
1 250 EUR
25 nov 2015 1:32
1 100 EUR
24 nov 2015 18:07
600 EUR
24 nov 2015 17:54
500 EUR