Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, KVINNA I SOLEN.

Sign. Olja på duk 50x41 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 720
42 668
3 893
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (36 bud)
11
9 dec 2015 16:34
3 720 EUR
12
9 dec 2015 16:34
3 700 EUR
12
9 dec 2015 16:33
3 620 EUR
11
9 dec 2015 16:33
3 520 EUR
11
9 dec 2015 16:32
3 500 EUR
12
9 dec 2015 16:31
3 400 EUR
11
9 dec 2015 16:31
3 320 EUR
12
9 dec 2015 16:31
3 220 EUR
9 dec 2015 16:31
3 120 EUR
9 dec 2015 16:31
3 100 EUR
11
9 dec 2015 16:31
3 000 EUR
9 dec 2015 16:29
2 900 EUR
11
9 dec 2015 16:28
2 800 EUR
9 dec 2015 16:28
2 750 EUR
9 dec 2015 16:28
2 700 EUR
11
9 dec 2015 16:28
2 600 EUR
9 dec 2015 16:27
2 500 EUR
11
9 dec 2015 16:27
2 400 EUR
9 dec 2015 16:07
2 300 EUR
9
9 dec 2015 16:01
2 200 EUR
10
9 dec 2015 15:37
2 100 EUR
8
9 dec 2015 15:37
2 001 EUR
8
9 dec 2015 15:36
2 000 EUR
10
9 dec 2015 15:36
1 950 EUR
8
9 dec 2015 14:23
1 900 EUR
9
8 dec 2015 20:23
1 850 EUR
8
8 dec 2015 20:23
1 800 EUR
9
8 dec 2015 20:23
1 750 EUR
8
8 dec 2015 16:16
1 700 EUR
7 dec 2015 19:35
1 600 EUR
3 dec 2015 17:13
1 500 EUR
27 nov 2015 13:29
1 300 EUR
27 nov 2015 10:51
1 250 EUR
26 nov 2015 21:14
1 200 EUR
24 nov 2015 18:11
1 000 EUR
24 nov 2015 17:50
300 EUR