Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, "VINTRIGA TRÄD".

Sign. Mjukgrundsetsning 24,5x15,5 cm.

Hårt limmad på bakpannån, skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
770
8 562
812
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (29 bud)
8 dec 2015 17:41
770 EUR
10
8 dec 2015 17:41
750 EUR
10
8 dec 2015 17:19
630 EUR
12
8 dec 2015 15:25
610 EUR
10
8 dec 2015 15:25
600 EUR
10
8 dec 2015 13:10
560 EUR
12
8 dec 2015 13:10
540 EUR
10
8 dec 2015 12:49
520 EUR
12
8 dec 2015 12:49
500 EUR
10
8 dec 2015 0:19
460 EUR
11
8 dec 2015 0:19
440 EUR
10
7 dec 2015 23:17
420 EUR
11
7 dec 2015 23:17
400 EUR
10
7 dec 2015 21:04
380 EUR
8
7 dec 2015 7:34
360 EUR
9
6 dec 2015 12:17
340 EUR
8
6 dec 2015 10:14
320 EUR
30 nov 2015 17:03
300 EUR
30 nov 2015 17:03
281 EUR
30 nov 2015 7:08
280 EUR
30 nov 2015 1:01
260 EUR
30 nov 2015 1:01
241 EUR
28 nov 2015 5:36
240 EUR
27 nov 2015 20:42
220 EUR
26 nov 2015 4:12
200 EUR
24 nov 2015 21:17
160 EUR
24 nov 2015 19:36
150 EUR
24 nov 2015 18:58
110 EUR
24 nov 2015 18:08
100 EUR