Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

AMELIE LUNDAHL, "FLICKA I BJÖRKDUNGE".

Sign. Olja på duk 37x30 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

28 000
315 560
29 519
Utropspris
40 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
4 dec 2015 21:05
28 000 EUR