FAT, porslin, Ryssland 1800-talets början, Kejserliga porslinsfabriken Nicholas I

Diameter 23,5 cm.

Obetydligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
520
5 964
544
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (9 bud)
10 dec 2015 18:01
520 EUR
10 dec 2015 14:56
500 EUR
8 dec 2015 20:44
410 EUR
7 dec 2015 16:52
320 EUR
7 dec 2015 5:40
300 EUR
4 dec 2015 11:27
260 EUR
28 nov 2015 19:50
120 EUR
26 nov 2015 19:56
110 EUR
26 nov 2015 19:34
100 EUR