KOPP, porslin, möjligen Ryssland empire 1800-talets början

Guld dekor mot vitt botten, höjd ca 11 cm.

guldet med slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
560
5 902
641
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (22 bud)
10 dec 2015 16:03
560 EUR
8 dec 2015 22:06
540 EUR
7 dec 2015 16:51
520 EUR
7 dec 2015 16:51
500 EUR
7 dec 2015 16:51
500 EUR
4 dec 2015 22:36
480 EUR
4 dec 2015 22:36
460 EUR
4 dec 2015 0:36
440 EUR
3 dec 2015 21:13
420 EUR
2 dec 2015 23:15
400 EUR
2 dec 2015 23:15
380 EUR
2 dec 2015 23:12
360 EUR
2 dec 2015 23:12
340 EUR
2 dec 2015 13:40
320 EUR
2 dec 2015 13:40
300 EUR
2 dec 2015 13:39
280 EUR
2 dec 2015 13:39
260 EUR
2 dec 2015 11:29
240 EUR
2 dec 2015 11:29
220 EUR
28 nov 2015 21:23
200 EUR
27 nov 2015 15:01
50 EUR
24 nov 2015 16:12
30 EUR