VAS, opalinglas, Ryssland 1800-talets början

Målad dekor med grönt och guld. Höjd 18 cm.

Slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
200
2 254
209
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (3 bud)
9 dec 2015 16:12
200 EUR
9 dec 2015 16:12
190 EUR
27 nov 2015 13:52
150 EUR