Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

JULIA BECK, ADLIG UNG MAN.

Sign. Olja på duk 140x70 cm.

Skadad, hål i duken.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 900
33 002
3 079
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
8 dec 2015 16:54
2 900 EUR
8 dec 2015 16:54
2 800 EUR
8 dec 2015 16:53
2 700 EUR
8 dec 2015 16:53
2 700 EUR
8 dec 2015 16:51
2 600 EUR
8 dec 2015 16:51
2 500 EUR
8 dec 2015 16:50
2 400 EUR
8 dec 2015 16:48
2 300 EUR
8 dec 2015 16:48
2 200 EUR
8 dec 2015 16:48
2 200 EUR
8 dec 2015 16:47
2 100 EUR
8 dec 2015 16:47
2 000 EUR
8 dec 2015 16:47
1 950 EUR
8 dec 2015 16:47
1 902 EUR
8 dec 2015 16:45
1 852 EUR
8 dec 2015 16:45
1 802 EUR
8 dec 2015 16:45
1 800 EUR
8 dec 2015 16:45
1 752 EUR
8 dec 2015 16:44
1 702 EUR
8 dec 2015 16:44
1 700 EUR
8 dec 2015 16:44
1 650 EUR
8 dec 2015 16:42
1 600 EUR
8 dec 2015 16:41
1 550 EUR
8 dec 2015 15:34
1 500 EUR
8 dec 2015 14:55
1 350 EUR
7 dec 2015 14:12
1 300 EUR
5 dec 2015 11:42
1 150 EUR
2 dec 2015 18:07
1 100 EUR
2 dec 2015 14:38
1 000 EUR
2 dec 2015 7:46
700 EUR
27 nov 2015 12:50
650 EUR
25 nov 2015 19:19
600 EUR
24 nov 2015 10:32
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

769. Albert Johansson, "Siva I".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK