OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, JÄGARE MED SIN HUND.

1700 -tal. Olja på duk 72x58 cm.

Kraftigt krackelerad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 600
18 128
1 669
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2015 13:06
1 600 EUR
8 dec 2015 13:06
1 500 EUR
7 dec 2015 18:58
1 450 EUR
6 dec 2015 18:14
1 000 EUR
28 nov 2015 7:07
880 EUR
27 nov 2015 21:25
770 EUR
27 nov 2015 6:10
750 EUR
26 nov 2015 19:30
500 EUR
26 nov 2015 7:50
100 EUR