KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut, möjligen Finland

Bronserad med vit marmor skiva. Längd 82,5 cm, djup 42 cm, höjd 80 cm.

Renoverad, små skador

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 720
19 488
1 794
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (19 bud)
9 dec 2015 16:17
1 720 EUR
9 dec 2015 16:16
1 670 EUR
9 dec 2015 16:16
1 620 EUR
9 dec 2015 16:14
1 570 EUR
9 dec 2015 16:14
1 520 EUR
9 dec 2015 16:14
1 510 EUR
9 dec 2015 16:13
1 460 EUR
9 dec 2015 16:13
1 410 EUR
9 dec 2015 16:11
1 360 EUR
9 dec 2015 16:10
1 310 EUR
9 dec 2015 16:10
1 260 EUR
9 dec 2015 16:10
1 210 EUR
9 dec 2015 16:09
1 160 EUR
9 dec 2015 16:09
1 110 EUR
9 dec 2015 4:18
1 050 EUR
9 dec 2015 4:18
1 000 EUR
7 dec 2015 17:06
800 EUR
24 nov 2015 21:23
500 EUR
24 nov 2015 20:37
400 EUR