Ellen Thesleff

(Finland, 1869-1954)
Ellen Thesleff
(Finland, 1869-1954)

ELLEN THESLEFF, FLICKA I PROFIL.

Sign. Etsning 11,5x10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
1 100
12 617
1 151
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (34 bud)
9 dec 2015 16:20
1 100 EUR
9 dec 2015 13:05
1 050 EUR
9 dec 2015 10:35
1 000 EUR
9 dec 2015 10:35
1 000 EUR
9 dec 2015 10:35
980 EUR
9 dec 2015 10:35
960 EUR
9 dec 2015 10:35
930 EUR
9 dec 2015 10:35
910 EUR
9 dec 2015 10:34
890 EUR
9 dec 2015 10:34
870 EUR
9 dec 2015 10:33
850 EUR
9 dec 2015 10:33
830 EUR
9 dec 2015 10:33
810 EUR
9 dec 2015 10:33
790 EUR
9 dec 2015 10:32
770 EUR
9 dec 2015 10:32
750 EUR
8 dec 2015 9:54
720 EUR
8 dec 2015 9:54
700 EUR
8 dec 2015 9:54
680 EUR
8 dec 2015 9:54
660 EUR
8 dec 2015 9:54
640 EUR
8 dec 2015 9:54
620 EUR
4 dec 2015 21:11
600 EUR
4 dec 2015 21:11
580 EUR
4 dec 2015 21:11
560 EUR
4 dec 2015 21:11
540 EUR
4 dec 2015 11:39
520 EUR
4 dec 2015 11:39
500 EUR
4 dec 2015 11:39
480 EUR
4 dec 2015 11:39
460 EUR
27 nov 2015 10:49
440 EUR
27 nov 2015 10:49
420 EUR
24 nov 2015 18:55
400 EUR
24 nov 2015 12:03
150 EUR