Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, SOMMARLANDSKAP MED KOR.

Sign. Olja på duk 42x61 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
13 000
137 020
14 877
Utropspris
15 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
8 dec 2015 16:13
13 000 EUR
7 dec 2015 17:55
11 400 EUR
27 nov 2015 16:27
11 200 EUR
26 nov 2015 23:00
11 000 EUR
25 nov 2015 13:16
10 500 EUR