Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN, SOMMARLANDSKAP MED GÄRDSGÅRD.

Sign. Olja på duk 35x52 cm.

Ytsmuts, färgbortfall.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 300
13 702
1 488
Utropspris
1 700 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
10 dec 2015 17:56
1 300 EUR
10 dec 2015 17:53
1 200 EUR
8 dec 2015 11:43
1 000 EUR
7 dec 2015 18:03
690 EUR
5 dec 2015 12:00
670 EUR
1 dec 2015 23:24
650 EUR
27 nov 2015 15:06
620 EUR
26 nov 2015 23:27
600 EUR
25 nov 2015 13:16
520 EUR
25 nov 2015 2:00
500 EUR