Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

UNTO KOISTINEN, FLICKA.

Sign. 1969. Olja på pannå 26x20,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 450
51 042
4 657
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
9 dec 2015 18:00
4 450 EUR
9 dec 2015 18:00
4 250 EUR
9 dec 2015 17:52
4 050 EUR
9 dec 2015 17:52
3 950 EUR
9 dec 2015 17:51
3 850 EUR
9 dec 2015 17:51
3 750 EUR
9 dec 2015 16:58
3 650 EUR
9 dec 2015 16:58
3 550 EUR
9 dec 2015 16:57
3 450 EUR
9 dec 2015 16:57
3 350 EUR
9 dec 2015 16:56
3 250 EUR
9 dec 2015 16:56
3 150 EUR
9 dec 2015 16:55
3 050 EUR
9 dec 2015 16:55
2 950 EUR
9 dec 2015 16:41
2 850 EUR
9 dec 2015 16:41
2 750 EUR
9 dec 2015 16:40
2 650 EUR
9 dec 2015 16:40
2 550 EUR
9 dec 2015 13:00
2 450 EUR
9 dec 2015 13:00
2 350 EUR
9 dec 2015 12:57
2 250 EUR
9 dec 2015 12:57
2 150 EUR
9 dec 2015 12:55
1 850 EUR
9 dec 2015 12:55
1 800 EUR
9 dec 2015 12:11
1 750 EUR
9 dec 2015 12:11
1 700 EUR
24 nov 2015 16:25
1 600 EUR