Berndt Lagerstam

(Finland, 1868-1930)
Berndt Lagerstam
(Finland, 1868-1930)

BERNDT LAGERSTAM, ISLOSSNING.

Sign. 1921. Olja på duk 88x110 cm.

Ytsmuts, färgbortfall.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
920
10 552
963
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
9 dec 2015 16:23
920 EUR
9 dec 2015 16:23
900 EUR
9 dec 2015 16:23
870 EUR
9 dec 2015 16:23
850 EUR
9 dec 2015 16:23
770 EUR
9 dec 2015 16:23
750 EUR
26 nov 2015 10:21
700 EUR
26 nov 2015 8:55
365 EUR
25 nov 2015 18:02
345 EUR
25 nov 2015 1:37
250 EUR