Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)

WILHO SJÖSTRÖM, HAMNVY.

Sign. 1918. Olja på duk 65x53 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

500
5 705
520
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 dec 2015 22:19
500 EUR
2 dec 2015 18:42
400 EUR
25 nov 2015 1:25
350 EUR
24 nov 2015 20:17
100 EUR
24 nov 2015 20:08
50 EUR