LJUSSTAKAR, ETT PAR, mässing och marmor, gustavianska, 1700-talets slut

Pelarformade med urnformad övredel. Höjd 20 cm.

Ljusmanschetter saknas, bruksslitage

Klubbat pris
360
4 129
377
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
24 dec 2015 16:28
360 EUR
24 dec 2015 8:53
340 EUR
24 dec 2015 8:50
320 EUR
24 dec 2015 8:50
305 EUR
23 dec 2015 15:44
300 EUR
18 dec 2015 19:13
85 EUR
16 dec 2015 7:01
80 EUR
15 dec 2015 18:07
75 EUR