Väinö Kamppuri

(Finland, 1891-1972)
Väinö Kamppuri
(Finland, 1891-1972)

VÄINÖ KAMPPURI, PÅ BRON.

Sign. -47. Olja på duk 50x65 cm.

Klubbat pris
3 800
43 054
3 964
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
10
9 dec 2015 16:18
3 800 EUR
11
9 dec 2015 16:18
3 700 EUR
10
9 dec 2015 16:17
3 600 EUR
11
9 dec 2015 16:17
3 500 EUR
10
9 dec 2015 15:37
3 200 EUR
9
8 dec 2015 9:27
3 100 EUR
8
8 dec 2015 9:24
3 000 EUR
9
8 dec 2015 9:24
3 000 EUR
8
8 dec 2015 9:06
2 600 EUR
9
8 dec 2015 9:06
2 500 EUR
8
7 dec 2015 14:49
2 100 EUR
9
7 dec 2015 14:49
2 000 EUR
8
7 dec 2015 14:48
1 650 EUR
9
7 dec 2015 14:48
1 600 EUR
8
7 dec 2015 14:47
1 550 EUR
9
7 dec 2015 14:47
1 500 EUR
8
4 dec 2015 19:44
1 300 EUR
4 dec 2015 16:04
1 250 EUR
25 nov 2015 23:24
1 200 EUR
25 nov 2015 22:49
1 100 EUR
25 nov 2015 21:58
920 EUR
25 nov 2015 20:32
900 EUR
25 nov 2015 9:27
800 EUR
25 nov 2015 7:24
670 EUR
25 nov 2015 1:36
650 EUR
24 nov 2015 19:23
550 EUR
24 nov 2015 17:39
500 EUR
24 nov 2015 11:59
100 EUR