Felix Frang-Pahlama

(Finland, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Finland, 1862-1932)

FELIX FRANG-PAHLAMA, GRÖNSKANDE LANDSKAP.

Sign. 1905. Olja på duk 37x29,5 cm.

Klubbat pris
740
8 443
770
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
8 dec 2015 15:56
740 EUR
8 dec 2015 15:56
720 EUR
8 dec 2015 14:21
700 EUR
26 nov 2015 21:37
620 EUR
26 nov 2015 12:19
600 EUR
25 nov 2015 7:21
570 EUR
25 nov 2015 1:26
550 EUR
24 nov 2015 20:09
100 EUR