Torsten Wasastjerna

(Finland, 1863-1924)
Torsten Wasastjerna
(Finland, 1863-1924)

TORSTEN WASASTJERNA, SEGLATS.

Sign. Olja på duk 19x16 cm.

Krackelyr, smuts, färgbortfall.

Klubbat pris
1 200
13 716
1 264
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
9 dec 2015 8:05
1 200 EUR
9 dec 2015 7:37
1 000 EUR
9 dec 2015 7:36
800 EUR
3 dec 2015 15:14
400 EUR
28 nov 2015 18:53
370 EUR
24 nov 2015 20:11
310 EUR
24 nov 2015 19:48
290 EUR