Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, "POST FESTUM" (1898).

Sign. Linjeetsning 9,4x6,8 cm.

Malme nr. 45.

Konstnär

Klubbat pris
1 613
18 501
1 688
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (34 bud)
12
9 dec 2015 17:27
1 613 EUR
11
9 dec 2015 17:27
1 600 EUR
12
9 dec 2015 17:26
1 550 EUR
11
9 dec 2015 17:26
1 500 EUR
12
9 dec 2015 17:23
1 400 EUR
13
9 dec 2015 17:23
1 350 EUR
12
9 dec 2015 17:22
1 300 EUR
11
9 dec 2015 17:22
1 250 EUR
11
9 dec 2015 17:21
1 200 EUR
9
9 dec 2015 17:04
1 150 EUR
11
9 dec 2015 17:00
1 100 EUR
9 dec 2015 13:04
1 050 EUR
10
9 dec 2015 10:36
1 000 EUR
9 dec 2015 10:36
990 EUR
10
9 dec 2015 10:36
970 EUR
9 dec 2015 10:36
950 EUR
10
8 dec 2015 17:27
920 EUR
9
8 dec 2015 17:27
900 EUR
9
7 dec 2015 17:14
830 EUR
8
7 dec 2015 17:14
810 EUR
8
7 dec 2015 14:21
730 EUR
7 dec 2015 14:21
710 EUR
6 dec 2015 21:26
680 EUR
4 dec 2015 11:38
660 EUR
4 dec 2015 11:38
650 EUR
4 dec 2015 11:38
640 EUR
4 dec 2015 11:38
620 EUR
3 dec 2015 16:58
600 EUR
27 nov 2015 10:54
550 EUR
26 nov 2015 16:31
520 EUR
26 nov 2015 7:35
480 EUR
26 nov 2015 4:23
105 EUR
26 nov 2015 0:59
50 EUR
24 nov 2015 20:27
30 EUR