OKÄND KONSTNÄR, RYSK OFFICER.

OKÄND KONSTNÄR, RYSK OFFICER.

Olja på duk 68x62 cm.

Skador, lagningar, smuts.

Klubbat pris
3 500
40 145
3 663
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2015 12:43
3 500 EUR
8 dec 2015 12:43
3 400 EUR
8 dec 2015 12:43
3 400 EUR
8 dec 2015 12:42
3 100 EUR
8 dec 2015 12:42
3 000 EUR
8 dec 2015 12:42
2 700 EUR
8 dec 2015 12:42
2 600 EUR
8 dec 2015 12:35
2 200 EUR
8 dec 2015 12:35
2 100 EUR
4 dec 2015 11:20
1 950 EUR
4 dec 2015 11:20
1 900 EUR
3 dec 2015 14:10
1 700 EUR
3 dec 2015 14:10
1 650 EUR
3 dec 2015 13:18
1 550 EUR
3 dec 2015 13:18
1 500 EUR
3 dec 2015 10:45
1 450 EUR
3 dec 2015 10:45
1 400 EUR
2 dec 2015 15:01
1 250 EUR
2 dec 2015 15:01
1 200 EUR
27 nov 2015 12:57
1 000 EUR
25 nov 2015 19:08
800 EUR
25 nov 2015 10:23
500 EUR
25 nov 2015 6:17
300 EUR