OKÄND KONSTNÄR, RYSK OFFICER.

OKÄND KONSTNÄR, RYSK OFFICER.

Olja på duk 68x62 cm.

Skador, lagningar, smuts.

Klubbat pris
3 500
39 830
3 715
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2015 12:43
3 500 EUR
8 dec 2015 12:43
3 400 EUR
8 dec 2015 12:43
3 400 EUR
8 dec 2015 12:42
3 100 EUR
8 dec 2015 12:42
3 000 EUR
8 dec 2015 12:42
2 700 EUR
8 dec 2015 12:42
2 600 EUR
8 dec 2015 12:35
2 200 EUR
8 dec 2015 12:35
2 100 EUR
4 dec 2015 11:20
1 950 EUR
4 dec 2015 11:20
1 900 EUR
3 dec 2015 14:10
1 700 EUR
3 dec 2015 14:10
1 650 EUR
3 dec 2015 13:18
1 550 EUR
3 dec 2015 13:18
1 500 EUR
3 dec 2015 10:45
1 450 EUR
3 dec 2015 10:45
1 400 EUR
2 dec 2015 15:01
1 250 EUR
2 dec 2015 15:01
1 200 EUR
27 nov 2015 12:57
1 000 EUR
25 nov 2015 19:08
800 EUR
25 nov 2015 10:23
500 EUR
25 nov 2015 6:17
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

626. Eric H Olson, "Optochromi J-3".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK