POTTSKÅP, gustaviansk 1700-talets slut

Kalkstenskiva, mahognyfanerad och mässingslister. 44x33,5 cm, höjd 74,5 cm.

Fanerskador

Klubbat pris
560
6 423
586
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (10 bud)
9 dec 2015 16:41
560 EUR
8
9 dec 2015 16:40
540 EUR
9 dec 2015 14:34
520 EUR
8 dec 2015 14:10
500 EUR
7 dec 2015 17:06
450 EUR
4 dec 2015 13:45
320 EUR
4 dec 2015 13:42
300 EUR
26 nov 2015 13:31
110 EUR
24 nov 2015 23:17
100 EUR
24 nov 2015 19:45
30 EUR