LJUSSTAKAR ETT PAR, empire, Ryssland 1800-talets början

Förgylld brons. Höjd 27 cm.

Slitage

Klubbat pris
1 050
12 044
1 099
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (24 bud)
9
10 dec 2015 20:41
1 050 EUR
10 dec 2015 20:41
1 000 EUR
10 dec 2015 20:38
990 EUR
9
10 dec 2015 20:38
970 EUR
10 dec 2015 20:31
950 EUR
8
10 dec 2015 20:31
930 EUR
8
10 dec 2015 20:29
920 EUR
10 dec 2015 20:29
900 EUR
10 dec 2015 20:28
899 EUR
8
10 dec 2015 20:28
879 EUR
10 dec 2015 19:03
760 EUR
10 dec 2015 19:03
740 EUR
10 dec 2015 19:03
720 EUR
10 dec 2015 19:03
700 EUR
10 dec 2015 19:03
680 EUR
10 dec 2015 19:03
660 EUR
3 dec 2015 22:30
640 EUR
3 dec 2015 22:30
620 EUR
29 nov 2015 18:47
600 EUR
28 nov 2015 1:42
250 EUR
27 nov 2015 13:53
200 EUR
26 nov 2015 11:53
120 EUR
25 nov 2015 16:15
100 EUR
25 nov 2015 14:11
30 EUR