SPEGEL, gustaviansk, Stockholm 1700-talets slut

Höjd 134 cm, bredd 68,5 cm.

Slitage

Klubbat pris
2 540
29 134
2 658
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
10 dec 2015 17:12
2 540 EUR
10 dec 2015 17:11
2 440 EUR
10 dec 2015 17:09
2 340 EUR
10 dec 2015 17:09
2 300 EUR
10 dec 2015 17:08
2 200 EUR
10 dec 2015 17:08
2 100 EUR
10 dec 2015 17:08
2 030 EUR
10 dec 2015 17:07
1 950 EUR
10 dec 2015 17:07
1 900 EUR
10 dec 2015 17:07
1 870 EUR
10 dec 2015 17:07
1 720 EUR
10 dec 2015 17:06
1 670 EUR
10 dec 2015 17:05
1 620 EUR
10 dec 2015 17:05
1 601 EUR
10 dec 2015 17:05
1 550 EUR
10 dec 2015 17:05
1 500 EUR
3 dec 2015 10:49
1 000 EUR