BYRÅ, gustaviansk 1800-talets början

Mahogny fanerad med mässings lister, vit marmorskiva. Längd 94,5 cm, djup 45,5 cm, höjd 81 cm.

Marmor skivan ej orginal

Klubbat pris
860
9 830
906
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
10 dec 2015 20:41
860 EUR
10
10 dec 2015 20:41
860 EUR
10 dec 2015 20:40
840 EUR
9
10 dec 2015 20:40
820 EUR
10
10 dec 2015 20:39
800 EUR
10 dec 2015 20:39
780 EUR
9
10 dec 2015 20:39
760 EUR
10 dec 2015 20:38
740 EUR
10
10 dec 2015 20:38
740 EUR
10 dec 2015 20:38
720 EUR
9
10 dec 2015 20:38
700 EUR
10
10 dec 2015 20:37
680 EUR
9
10 dec 2015 18:49
660 EUR
10 dec 2015 17:47
640 EUR
8
10 dec 2015 17:32
620 EUR
10 dec 2015 17:32
600 EUR
8
10 dec 2015 17:32
600 EUR
10 dec 2015 17:32
580 EUR
8
10 dec 2015 17:32
560 EUR
10 dec 2015 17:32
540 EUR
8
10 dec 2015 17:32
520 EUR
9 dec 2015 19:12
500 EUR
8 dec 2015 12:01
422 EUR
7 dec 2015 18:52
400 EUR
5 dec 2015 12:16
353 EUR
4 dec 2015 13:51
120 EUR
27 nov 2015 1:29
60 EUR
26 nov 2015 10:15
40 EUR
25 nov 2015 18:18
30 EUR