KARTA, handritad och färglagd, Wiborg daterad 1653.

51x43 cm.

Skador, veck

Klubbat pris
420
4 817
440
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (11 bud)
9 dec 2015 18:13
420 EUR
9 dec 2015 18:13
400 EUR
9 dec 2015 17:11
340 EUR
9 dec 2015 17:11
320 EUR
9 dec 2015 16:29
300 EUR
9 dec 2015 11:19
250 EUR
9 dec 2015 10:16
230 EUR
8 dec 2015 14:29
200 EUR
29 nov 2015 12:44
170 EUR
25 nov 2015 21:52
150 EUR
25 nov 2015 21:19
100 EUR