FISKBESTICK 12+12, silver, Fabergé, Moskva 1900-talets början, totalvikt 1754 g.

Längd 20,5 och 21,5 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
3 500
40 145
3 663
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
9 dec 2015 17:14
3 500 EUR
9 dec 2015 17:14
3 400 EUR
9 dec 2015 17:10
3 300 EUR
9 dec 2015 17:10
3 200 EUR
9 dec 2015 17:09
3 100 EUR
9 dec 2015 17:09
3 000 EUR
9 dec 2015 17:08
2 900 EUR
9 dec 2015 17:00
2 800 EUR
9 dec 2015 17:00
2 700 EUR
9 dec 2015 16:53
2 600 EUR
9 dec 2015 16:53
2 500 EUR
9 dec 2015 16:42
2 400 EUR
9 dec 2015 16:16
2 300 EUR
9 dec 2015 16:16
2 200 EUR
9 dec 2015 16:16
2 200 EUR
9 dec 2015 16:15
2 100 EUR
9 dec 2015 16:15
2 000 EUR
9 dec 2015 16:14
1 950 EUR
9 dec 2015 16:14
1 900 EUR
8 dec 2015 16:51
1 750 EUR
8 dec 2015 16:51
1 700 EUR
2 dec 2015 3:04
1 550 EUR
26 nov 2015 11:07
1 500 EUR