VINKANNOR ETT PAR, silver 800, troligen Tyskland ca 1880

Glas karaffer med slipad dekor, silver beslag. Höjd 37 cm.

En knopp intryckt, brukslitage, enbart stämplade 800.

Klubbat pris
1 725
19 786
1 805
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (53 bud)
10
9 dec 2015 18:19
1 725 EUR
9 dec 2015 18:19
1 680 EUR
10
9 dec 2015 18:17
1 630 EUR
9 dec 2015 18:17
1 580 EUR
10
9 dec 2015 18:16
1 530 EUR
9 dec 2015 18:16
1 480 EUR
10
9 dec 2015 18:16
1 430 EUR
9 dec 2015 18:16
1 380 EUR
9 dec 2015 18:12
1 375 EUR
10
9 dec 2015 18:12
1 325 EUR
10
9 dec 2015 18:11
1 320 EUR
9 dec 2015 18:11
1 270 EUR
9 dec 2015 17:55
1 261 EUR
10
9 dec 2015 17:50
1 211 EUR
9 dec 2015 16:51
1 161 EUR
9
9 dec 2015 16:50
1 111 EUR
9 dec 2015 16:50
1 103 EUR
9
9 dec 2015 15:51
1 053 EUR
8
9 dec 2015 15:51
1 003 EUR
8
9 dec 2015 15:18
960 EUR
9
9 dec 2015 15:18
940 EUR
8
9 dec 2015 14:45
920 EUR
9 dec 2015 14:45
900 EUR
8
9 dec 2015 14:44
880 EUR
9 dec 2015 14:44
860 EUR
8
9 dec 2015 0:24
840 EUR
8 dec 2015 11:00
820 EUR
8 dec 2015 11:00
800 EUR
8 dec 2015 11:00
780 EUR
8 dec 2015 10:59
760 EUR
8 dec 2015 10:59
740 EUR
7 dec 2015 18:04
720 EUR
7 dec 2015 4:14
700 EUR
7 dec 2015 4:14
680 EUR
29 nov 2015 19:02
660 EUR
29 nov 2015 19:02
640 EUR
28 nov 2015 19:08
620 EUR
28 nov 2015 19:08
600 EUR
28 nov 2015 19:08
600 EUR
27 nov 2015 19:13
520 EUR
27 nov 2015 19:13
500 EUR
27 nov 2015 19:13
470 EUR
27 nov 2015 19:13
450 EUR
26 nov 2015 11:10
420 EUR
26 nov 2015 11:10
400 EUR
24 nov 2015 21:44
330 EUR
24 nov 2015 20:14
310 EUR
24 nov 2015 20:14
300 EUR
24 nov 2015 20:14
270 EUR
24 nov 2015 20:14
250 EUR
24 nov 2015 18:23
220 EUR
24 nov 2015 13:06
200 EUR
24 nov 2015 10:16
120 EUR