Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Verner Thomé
(Finland, 1878-1953)

VERNER THOMÉ, STILLEBEN MED TOMATER.

Sign. 1909. Olja på duk 45x50 cm.

Konstnär

Klubbat pris
2 300
26 381
2 407
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (39 bud)
9 dec 2015 16:48
2 300 EUR
9 dec 2015 16:47
2 200 EUR
9 dec 2015 16:47
2 200 EUR
9 dec 2015 16:45
2 100 EUR
9 dec 2015 16:45
2 000 EUR
9 dec 2015 16:45
1 950 EUR
9 dec 2015 16:44
1 850 EUR
9 dec 2015 16:44
1 800 EUR
9 dec 2015 16:44
1 760 EUR
9 dec 2015 16:44
1 650 EUR
9 dec 2015 16:43
1 600 EUR
9 dec 2015 16:43
1 550 EUR
9 dec 2015 16:43
1 500 EUR
9 dec 2015 16:43
1 450 EUR
9 dec 2015 16:43
1 400 EUR
9 dec 2015 16:43
1 350 EUR
9 dec 2015 16:43
1 300 EUR
9 dec 2015 16:42
1 250 EUR
9 dec 2015 16:42
1 200 EUR
9 dec 2015 16:19
1 150 EUR
9 dec 2015 16:19
1 100 EUR
9 dec 2015 16:19
1 100 EUR
9 dec 2015 16:18
1 050 EUR
9 dec 2015 16:18
1 000 EUR
9 dec 2015 16:06
960 EUR
9 dec 2015 15:35
940 EUR
9 dec 2015 15:21
920 EUR
9 dec 2015 15:21
900 EUR
9 dec 2015 12:07
870 EUR
9 dec 2015 12:07
850 EUR
9 dec 2015 12:07
840 EUR
9 dec 2015 12:07
820 EUR
9 dec 2015 10:36
800 EUR
2 dec 2015 18:50
600 EUR
25 nov 2015 23:33
370 EUR
25 nov 2015 1:38
350 EUR
24 nov 2015 18:12
320 EUR
24 nov 2015 15:55
300 EUR
24 nov 2015 9:27
100 EUR