Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

UNTO KOISTINEN, POSERANDE MODELL.

Sign. 1985. Olja på skiva 36x27 cm.

Klubbat pris
9 205
104 293
9 603
Utropspris
2 800 EUR
Budhistorik (28 bud)
8 dec 2015 16:46
9 205 EUR
8 dec 2015 16:46
9 005 EUR
8 dec 2015 16:46
9 000 EUR
8 dec 2015 16:46
8 200 EUR
8 dec 2015 16:46
8 000 EUR
8 dec 2015 16:46
7 705 EUR
8 dec 2015 16:46
7 505 EUR
8 dec 2015 16:45
7 200 EUR
8 dec 2015 16:45
7 000 EUR
8 dec 2015 16:45
6 200 EUR
8 dec 2015 16:45
6 000 EUR
8 dec 2015 16:45
5 205 EUR
8 dec 2015 16:45
5 005 EUR
8 dec 2015 16:45
5 000 EUR
8 dec 2015 16:44
4 200 EUR
8 dec 2015 16:44
4 000 EUR
8 dec 2015 16:44
3 600 EUR
8 dec 2015 16:44
3 500 EUR
8 dec 2015 16:44
3 100 EUR
8 dec 2015 16:44
3 000 EUR
8 dec 2015 16:40
2 800 EUR
8 dec 2015 13:27
2 700 EUR
8 dec 2015 13:26
2 600 EUR
8 dec 2015 13:26
2 600 EUR
8 dec 2015 11:02
2 500 EUR
25 nov 2015 1:27
2 500 EUR
24 nov 2015 15:26
2 200 EUR
24 nov 2015 13:24
500 EUR