Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, SOMMARLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå 12x19 cm.

Klubbat pris
680
7 800
712
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (10 bud)
9 dec 2015 17:16
680 EUR
9 dec 2015 17:16
675 EUR
9 dec 2015 17:16
660 EUR
9 dec 2015 17:16
640 EUR
9 dec 2015 17:16
620 EUR
9 dec 2015 17:08
600 EUR
9 dec 2015 16:47
480 EUR
9 dec 2015 16:41
420 EUR
25 nov 2015 1:44
250 EUR
24 nov 2015 20:15
100 EUR