Yrjö Saarinen

(Finland, 1899-1958)
Yrjö Saarinen
(Finland, 1899-1958)

YRJÖ SAARINEN, LANDSKAP.

Sign. 1946. Olja på duk 50x65 cm.

Klubbat pris
3 720
42 668
3 893
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
9 dec 2015 16:37
3 720 EUR
9 dec 2015 16:37
3 620 EUR
9 dec 2015 16:36
3 520 EUR
9 dec 2015 16:36
3 420 EUR
9 dec 2015 15:37
3 320 EUR
9 dec 2015 15:19
3 220 EUR
9 dec 2015 15:19
3 200 EUR
9 dec 2015 15:18
3 010 EUR
9 dec 2015 15:18
2 910 EUR
9 dec 2015 7:42
2 700 EUR
7 dec 2015 9:10
2 600 EUR
7 dec 2015 9:09
2 500 EUR
7 dec 2015 9:09
2 500 EUR
7 dec 2015 7:58
2 400 EUR
7 dec 2015 7:58
2 300 EUR
7 dec 2015 7:58
2 200 EUR
5 dec 2015 17:39
2 100 EUR
5 dec 2015 17:39
2 000 EUR
5 dec 2015 17:39
2 000 EUR
4 dec 2015 9:41
1 800 EUR
25 nov 2015 9:16
700 EUR