SERVERINGSBESTICK 5 ST, silver, Fabergé, Moskva 1900-talets början, totalvikt 778 g.

Längd 18-29 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
2 100
24 087
2 198
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (35 bud)
9 dec 2015 16:40
2 100 EUR
9 dec 2015 16:40
2 000 EUR
9 dec 2015 16:39
1 950 EUR
9 dec 2015 16:39
1 900 EUR
9 dec 2015 16:37
1 850 EUR
9 dec 2015 16:37
1 800 EUR
9 dec 2015 16:37
1 750 EUR
9 dec 2015 16:36
1 700 EUR
9 dec 2015 16:36
1 650 EUR
9 dec 2015 16:36
1 600 EUR
9 dec 2015 16:36
1 550 EUR
9 dec 2015 16:35
1 500 EUR
9 dec 2015 16:35
1 452 EUR
9 dec 2015 16:34
1 450 EUR
9 dec 2015 16:34
1 400 EUR
9 dec 2015 16:33
1 350 EUR
9 dec 2015 16:33
1 350 EUR
9 dec 2015 16:33
1 300 EUR
8 dec 2015 22:58
1 250 EUR
8 dec 2015 20:25
1 200 EUR
8 dec 2015 20:25
1 150 EUR
8 dec 2015 20:21
1 100 EUR
8 dec 2015 20:21
1 050 EUR
8 dec 2015 20:20
1 000 EUR
8 dec 2015 20:20
980 EUR
8 dec 2015 20:19
960 EUR
8 dec 2015 20:19
940 EUR
8 dec 2015 16:52
920 EUR
2 dec 2015 12:34
900 EUR
2 dec 2015 12:34
890 EUR
2 dec 2015 12:34
880 EUR
2 dec 2015 12:34
860 EUR
2 dec 2015 3:05
840 EUR
27 nov 2015 23:32
820 EUR
26 nov 2015 11:06
800 EUR