VITRINSKÅP, rokoko 1700-tal, sannolikt Schleswig-Holstein.

Grönmålad med rokokoornament. höjd 209 cm, bredd 125 cm, djup 57 cm.

Bruksslitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
3 480
39 916
3 642
Utropspris
2 200 EUR
Budhistorik (20 bud)
11
10 dec 2015 17:28
3 480 EUR
10
10 dec 2015 17:28
3 400 EUR
10
10 dec 2015 16:41
3 380 EUR
10 dec 2015 16:40
3 280 EUR
10
10 dec 2015 16:40
3 200 EUR
10 dec 2015 15:55
3 100 EUR
9
10 dec 2015 15:55
3 000 EUR
9
10 dec 2015 15:54
2 470 EUR
10 dec 2015 15:54
2 370 EUR
9
10 dec 2015 15:32
1 930 EUR
10 dec 2015 15:05
1 880 EUR
8
10 dec 2015 15:05
1 850 EUR
10 dec 2015 14:04
1 800 EUR
1 dec 2015 9:41
1 750 EUR
30 nov 2015 0:28
1 700 EUR
27 nov 2015 9:27
1 650 EUR
25 nov 2015 18:08
1 600 EUR
24 nov 2015 20:25
1 550 EUR
24 nov 2015 17:08
1 050 EUR
24 nov 2015 9:39
1 000 EUR