SPEGLAR OCH KONSOLBORD, ETT PAR, Finland ca 1820

Mahogny och mahognyfanerade. Spegelarna 187x90,5 cm, Tables 106,5x83 cm.

Ett hörn med små skador och nagg, faner nagg

Proveniens

Notsjö gård.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 250
14 338
1 308
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
10 dec 2015 17:15
1 250 EUR
4 dec 2015 13:40
1 200 EUR
4 dec 2015 13:40
1 150 EUR
4 dec 2015 13:35
1 050 EUR
4 dec 2015 13:35
1 000 EUR
4 dec 2015 13:35
920 EUR
4 dec 2015 13:35
900 EUR
4 dec 2015 13:35
840 EUR
4 dec 2015 13:35
820 EUR
3 dec 2015 5:13
800 EUR
25 nov 2015 18:05
200 EUR
24 nov 2015 23:30
60 EUR
24 nov 2015 22:16
30 EUR