Edvard Westman

(Sverige, 1865-1917)
Edvard Westman
(Sverige, 1865-1917)

EDVARD WESTMAN, AFTON I SKÖRDETID.

Sign. Olja på skiva 34x23 cm.

Konstnär

Representerad på museerna i Gävle och Åbo.

500
5 735
523
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
9 dec 2015 18:00
500 EUR
8 dec 2015 18:40
400 EUR
8 dec 2015 17:09
300 EUR
6 dec 2015 9:50
150 EUR
29 nov 2015 21:30
50 EUR
24 nov 2015 20:10
30 EUR