STOL, senbarock 1700-talets mitt

Lös stoppad, skinklädd sits. Höjd 113 cm, bredd 62 cm, djup 52 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
470
5 349
499
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 dec 2015 18:12
470 EUR
9 dec 2015 18:12
450 EUR
9 dec 2015 18:11
430 EUR
9 dec 2015 18:11
420 EUR
9 dec 2015 18:10
400 EUR
9 dec 2015 18:10
380 EUR
9 dec 2015 18:09
360 EUR
9 dec 2015 18:09
340 EUR
9 dec 2015 16:23
320 EUR
4 dec 2015 13:43
300 EUR
1 dec 2015 9:39
280 EUR
25 nov 2015 8:01
240 EUR
24 nov 2015 10:46
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

875. Bengt Lindström, Utan titel.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK