STOL, senbarock 1700-talets mitt

Lös stoppad, skinklädd sits. Höjd 113 cm, bredd 62 cm, djup 52 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
470
5 391
492
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 dec 2015 18:12
470 EUR
9 dec 2015 18:12
450 EUR
9 dec 2015 18:11
430 EUR
9 dec 2015 18:11
420 EUR
9 dec 2015 18:10
400 EUR
9 dec 2015 18:10
380 EUR
9 dec 2015 18:09
360 EUR
9 dec 2015 18:09
340 EUR
9 dec 2015 16:23
320 EUR
4 dec 2015 13:43
300 EUR
1 dec 2015 9:39
280 EUR
25 nov 2015 8:01
240 EUR
24 nov 2015 10:46
200 EUR