KLASSISKA F177

31 föremål
STOLAR, 4+2 st. Sengustavianska 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SOFFA, empire, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
400 EUR
BOKSKÅP, gotiskt, 1800-talets början.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SYBORD, Jacob, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
HÖRNBORD, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KONSOLBORD, empire 1800-talets början.
Klubbat pris
1 900 EUR
Utropspris
700 EUR
SOFFA, Lindome 1700-talets slut.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
700 EUR
POTTSKÅP, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
560 EUR
Utropspris
800 EUR
BYRÅ, Rokoko, Sverige 1770-80.
Klubbat pris
1 383 EUR
Utropspris
1 800 EUR
BOKSKÅP, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SPELBORD, rokoko 1700-tal.
SPELBORD, rokoko 1700-tal.
Utropspris
1 500 EUR
STOL, senbarock 1700-talets mitt.
Klubbat pris
470 EUR
Utropspris
400 EUR
KONSOLBORD OCH SPEGEL, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SKRIVBYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KONSOLBORD, gustavianskt 1700-talets slut.
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ÉTAGÈRE, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SOFFA, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOFFA, empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
LAMPETTER ETT PAR, rokoko 1700-tal.
Klubbat pris
7 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SKRIVBORD, A.Vunsh, St:Petersburg 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 EUR
Utropspris
2 500 EUR
SPEGLAR OCH KONSOLBORD, ETT PAR, Finland ca 1820.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1800-talets början.
Klubbat pris
860 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BYRÅ, rokoko 1700-tal, alm.
BYRÅ, rokoko 1700-tal, alm.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR