A tergo sign. 1.9.2007. Olja på duk, uppfodrad på skiva 40x40 cm.
Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.
Klubbat pris
1 470
16 655
1 534
Utropspris
1 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (21 bud)
22 mar 2016 17:46
1 470 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
22 mar 2016 17:46
1 420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
22 mar 2016 17:45
1 370 EUR
22 mar 2016 17:44
1 320 EUR
22 mar 2016 17:41
1 270 EUR
22 mar 2016 17:41
1 220 EUR
22 mar 2016 17:41
1 200 EUR
22 mar 2016 17:41
1 170 EUR
22 mar 2016 17:40
1 120 EUR
22 mar 2016 17:40
1 070 EUR
22 mar 2016 17:39
1 020 EUR
22 mar 2016 17:39
1 005 EUR
22 mar 2016 8:07
820 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
22 mar 2016 8:07
800 EUR
21 mar 2016 17:11
730 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
21 mar 2016 17:11
710 EUR
20 mar 2016 19:03
670 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 mar 2016 19:03
650 EUR
20 mar 2016 12:28
620 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
13 mar 2016 9:34
600 EUR
10 mar 2016 21:10
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1