Jani Leinonen

(Finland, Född 1978)
Jani Leinonen
(Finland, Född 1978)

JANI LEINONEN, "THE END".

Sign. 2007. Litografi, bladstorlek 75,5x56 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 170
13 010
1 234
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (26 bud)
21 mar 2016 17:48
1 170 EUR
9
21 mar 2016 17:48
1 120 EUR
21 mar 2016 17:47
1 070 EUR
9
21 mar 2016 17:47
1 020 EUR
21 mar 2016 15:51
840 EUR
9
21 mar 2016 15:50
820 EUR
21 mar 2016 9:05
800 EUR
8
21 mar 2016 9:05
780 EUR
20 mar 2016 22:40
760 EUR
8
20 mar 2016 22:40
740 EUR
20 mar 2016 22:10
720 EUR
8
20 mar 2016 22:10
700 EUR
20 mar 2016 22:10
680 EUR
8
20 mar 2016 22:10
660 EUR
20 mar 2016 8:44
640 EUR
8
19 mar 2016 16:35
620 EUR
19 mar 2016 16:34
600 EUR
8
19 mar 2016 16:34
580 EUR
16 mar 2016 23:40
560 EUR
15 mar 2016 18:40
320 EUR
14 mar 2016 20:04
300 EUR
11 mar 2016 1:29
260 EUR
10 mar 2016 19:26
240 EUR
10 mar 2016 15:55
220 EUR
10 mar 2016 14:28
200 EUR
10 mar 2016 12:25
100 EUR