Arne Jones E1299

Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, SKULPTUR. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 2011.

Klart glas med förgylld oval, krönande hund. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
960
10 118
1 099
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (24 bud)
22 mar 2016 15:39
960 EUR
21 mar 2016 8:37
940 EUR
8
21 mar 2016 8:37
920 EUR
8
21 mar 2016 7:01
890 EUR
21 mar 2016 7:01
870 EUR
8
21 mar 2016 7:01
850 EUR
21 mar 2016 7:01
820 EUR
8
21 mar 2016 7:01
800 EUR
21 mar 2016 7:01
780 EUR
8
21 mar 2016 7:01
760 EUR
20 mar 2016 10:33
720 EUR
20 mar 2016 10:33
700 EUR
19 mar 2016 6:06
670 EUR
19 mar 2016 6:06
650 EUR
18 mar 2016 17:07
560 EUR
17 mar 2016 18:08
540 EUR
17 mar 2016 0:06
520 EUR
17 mar 2016 0:06
500 EUR
17 mar 2016 0:05
470 EUR
17 mar 2016 0:05
450 EUR
15 mar 2016 21:55
300 EUR
10 mar 2016 16:01
200 EUR
10 mar 2016 15:37
125 EUR
10 mar 2016 13:09
110 EUR