Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, SKÅL MED LOCK. Dora. Sign. Markku Salo, Nuutajärvi 2000 48/60.

Klart glas med opal filigran och bruntonat lock. Höjd 25 cm, bredd 18 cm. Originalask i trä.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
340
3 832
355
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (4 bud)
18 mar 2016 17:12
340 EUR
18 mar 2016 15:37
320 EUR
10 mar 2016 14:51
300 EUR
10 mar 2016 13:08
100 EUR