Heikki Orvola

(Finland, Född 1943)
Heikki Orvola
(Finland, Född 1943)

HEIKKI ORVOLA, FAT. Sign. Heikki Orvola, Nuutajärvi, II.

Klart och vitt filigranglas. Diam. 43,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
185
1 950
212
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
21 mar 2016 17:47
185 EUR
21 mar 2016 17:46
175 EUR
21 mar 2016 17:46
170 EUR
18 mar 2016 19:05
160 EUR
16 mar 2016 12:34
150 EUR
12 mar 2016 18:26
100 EUR
10 mar 2016 13:07
50 EUR